Pranie dywanów

pranie-dywanow-10

Dywany/wykładziny pierzemy metodą ekstrakcyjną. To idealna i bardzo skuteczna metoda prania dywanów. Usuwa zarówno powierzchowne zabrudzenia i plamy oraz te znajdujące się w głębi runa.

NOWOŚĆ !!!!!!

Prowadzimy także pranie dywanów oraz tapicerek u klienta w domu …. Zapraszamy

OZONOWANIE DYWANÓW GRATIS!
Więcej o ozonie przeczytasz pod adresem http://www.myjniaoboktargu.pl/ozonowanie-odgrzybianie/

Dywan do prania można dostarczyć do myjni osobiście lub skorzystać z usługi odbioru i odwiezienia dywanu naszym samochodem. Koszt usługi na terenie Będzina , Sosnowiec  wynosi 20 zł, Dąbrowa Górnicza  30 zł.

pranie_dywanow-01

Zaczynamy od dokładnego odkurzenia.
Odkurzanie profesjonalnym sprzętem Karcher pozwala to na usunięcie zalegających głęboko w runie drobnych zanieczyszczeń – okruszków oraz zaplątanych i trudnych do zebrania śmieci takich jak sierść zwierząt, nitki, włosy . Odkurzanie przywraca również świeży wygląd dywanu unosząc runo do pozycji pionowej i rozczesując jego splątane włókna.

Sukces tkwi w nałożenie specjalnego środka rozpuszczającego brud i jego odpowiednie wtarcie we włókna.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty. Podczas prania woda nie rozpryskuje się dookoła. Jednocześnie preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno.

Pranie podciśnieniowe – ekstrakcyjne, najlepszą metodą czyszczenia!

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy maszynami i środkami renomowanej na europejskim rynku firmy KARCHER. Dzięki temu, że pranie odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dogłębnie, ładnie pachnie oraz pozostawiona jest delikatna apretura na jego powierzchni. Pranie ekstrakcyjne za pomocą specjalistycznego środka usuwa brud „zmiękczony” we wstępnej fazie czyszczenia, dodatkowo użyty środek może stabilizować kolor, zapobiegać ponownemu osadzaniu się brudu i wydłużają czas, w którym wykładzina wygląda czysto. Warto dodać, że niewypłukane resztki chemii osadzają się na powierzchni – i działają jak magnes na wszelkiego typu zabrudzenia, a zastosowanie płynu do płukania ekstrakcyjnego neutralizuje je.

pranie_dywanow-04

Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu marki Karcher oraz odpowiednio dobranych środków piorących gwarantuje wywabienie nawet najbardziej uporczywych plam.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji – pracujemy przez 7 dni w tygodniu.

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.