Ozonowanie / odgrzybianie

ozonowanie-5

Wypierz u nas tapicerkę w samochodzie, a ozonowanie wnętrza samochodu otrzymasz GRATIS!

Ozonowanie, czyli jak skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z samochodu.

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o swój samochód, zawsze  podczas jego użytkowania wytwarzamy zapachy, które pozostają w jego wnętrzu. Palenie tytoniu, przewożenie zwierząt czy różnego rodzaju środków chemicznych pozostawiają w aucie nieprzyjemny zapach. Pozbycie się takich zapachów może stanowić nie lada problem. Jedną z najskuteczniejszych metod jest właśnie ozonowanie.

Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację.

Zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu. Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie przyczyn zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.

Ozonowanie to najskuteczniejsza i najnowocześniejsza metoda oczyszczania wnętrza.

Ozon zawiera trzy atomy tlenu, a nie dwa, tak jak tlen, którym oddychamy. Ulega on rozpadowi na obojętną cząsteczkę tlenu O2 oraz aktywny wolny atom tlenu. Odpowiednia dawka ozonu przedostaje się przez komórki błony bakterii, co prowadzi do ich całkowitego rozpadu.

Jak przebiega ozonowanie?

Ozonator zostaje umieszczony na tylnej półce samochodu (podszybiu) lub pomiędzy fotelami kierowcy. Silnik samochodu jest uruchomiony, klimatyzacja w obiegu zamkniętym z najniższą temperaturą i dmuchawą ustawioną na minimum. Wszystkie drzwi i okna w samochodzie są zamknięte. Ozonator w taki sposób pracuje przez 30 minut. Następnie urządzanie jest wyłączane, a załączamy na 5 minut na max wszystkie możliwe kanały wentylacyjne. Po takiej operacji samochód zostaje przewietrzony. Przewietrzenie jest konieczne i nie ma możliwości, aby odjechać samochodem bez wietrzenia samochodu, ponieważ ozon jest niebezpieczny dla zdrowia, może powodować omdlenia.

Ozonowanie przeprowadzamy z użyciem wysokiej jakości polskiego generatora ozonu o bardzo dużej wydajności co pozwala skutecznie przeprowadzić zabieg ozonowania w każdym samochodzie.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji – pracujemy przez 7 dni w tygodniu.

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.