Zestaw MAX

Mycie kompleksowe + polerowanie i woskowanie ręczne – ZESTAW MAX z naszego cennika.

Mycie zewnętrzne

Ręczne mycie to jedyna gwarancja dokładnego usunięcia wszystkich zabrudzeń i świetnej konserwacji auta. Na początku, samochód dokładnie spłukiwany jest wodą pod ciśnieniem za pomocą sprzętu firmy KARCHER. Ten etap usuwa powierzchowne zabrudzenia. Kolejny etap to mycie felg środkiem dobranym do ich rodzaju. Następnie nakładana jest aktywna piana. Specjalnymi gąbkami myta jest cała karoseria, w tym także progi drzwi i inne zakamarki. Następnie na cały samochód nanoszony jest hydro wosk, który chroni i nabłyszcza lakier.

Wyczyszczony samochód jest spłukiwany wodą i osuszany specjalnymi szmatkami irchowymi. Woda jest wydmuchiwana ze wszystkich zakamarków za pomocą sprężonego powietrza. Do idealnego obrazu brakuje pięknie lśniących czarnych opon. Zadbamy o to by opony po wyjeździe z myjni wyglądały jak nowe i zabezpieczymy je przed osadzaniem brudu.

Sprzątanie wnętrza

Czyszczenie kokpitu – kokpit samochodu czyszczony jest z wysoką starannością i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków. Czysty kokpit zawsze jest konserwowany aby zapobiec osadzaniu się brudu.

Odkurzanie wnętrza odbywa się za pomocą profesjonalnego odkurzacza o wysokiej sile ciągu, co pozwala na usunięcie kurzu, piasku i brudu nawet z trudno dostępnych miejsc. Przed czyszczeniem opróżniamy kabinę oraz wszystkie schowki. Odkurzamy deskę rozdzielczą wraz z kanałami wlotu powietrza, fotele, drzwi i podłogę. Czyścimy także dywaniki, szyby oraz bagażnik. Elementy z tworzyw sztucznych zostaną umyte i zabezpieczone.

Mycie szyb i reflektorów – szyby samochodu myte są ręcznie, profesjonalnymi środkami myjącymi zapobiegającymi parowaniu oraz nie pozostawiającymi smug. Szyby samochodowe myte także od środka zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku. Nie zapominamy o reflektorach. Ich klosze również są myte i zabezpieczane przed osadzaniem się kurzu i brudu.

Polerowanie i woskowanie ręczne

Oferowana przez nas usługa pastowania i polerowania karoserii powoduje, że na lakierze Państwa samochodu pozostanie niewidoczna warstwa wosku, zabezpieczająca lakier przed utratą połysku, niszczącym działaniem ptasich odchodów, a także w znaczny sposób ułatwiająca zmywanie owadów pozostających na przodach samochodów w okresie letnim. Ponadto warstwa wosku ułatwia spływanie wody z powierzchni lakieru i utrudnia przywieranie brudu.

Dla uzyskania widocznego i zadowalającego efektu, pastowanie i polerowanie karoserii powinno być odnawiane średnio raz na miesiąc. Systematyczne pastowanie lakieru spowoduje, że Państwa samochód przez długie lata będzie wyglądał jak nowy.

Nasza myjnia ręczna korzysta z profesjonalnych środków kosmetyki samochodowej firmy K2 oraz wysokiej klasy syntetycznych ścierek. Wysokiej jakości środki i wykwalifikowani, dokładni pracownicy to fundament naszych efektów. Nieustannie dążąc do najlepszych efektów mycia, nie zapominamy o ekologii!

 

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.