Woskowanie ręczne

woskowanie-reczne

Oferowana przez nas usługa pastowania i polerowania karoserii powoduje, że na lakierze Państwa samochodu pozostanie niewidoczna warstwa wosku, zabezpieczająca lakier przed utratą połysku, niszczącym działaniem ptasich odchodów, a także w znaczny sposób ułatwiająca zmywanie owadów pozostających na przodach samochodów w okresie letnim. Ponadto warstwa wosku ułatwia spływanie wody z powierzchni lakieru i utrudnia przywieranie brudu.

Dla uzyskania widocznego i zadowalającego efektu, pastowanie i polerowanie karoserii powinno być odnawiane średnio raz na miesiąc. Systematyczne pastowanie lakieru spowoduje, że Państwa samochód przez długie lata będzie wyglądał jak nowy. Usługę pastowania i polerowania karoserii opieramy na środkach renomowanej firmy K2.

Wszystkich zainteresowanych usługą woskowania ręcznego zachęcamy do skorzystania z zestawu MAX. W cenie którego oprócz ręcznego woskowania i polerowania znajduje się również kompleksowe mycie zewnętrzne oraz sprzątanie wnętrza samochodu.

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.