Sprzątanie wnętrza – zestaw 2

Sprzątanie wnętrza – ZESTAW 2 z naszego cennika.

zestaw-2Czyszczenie kokpitu – kokpit samochodu czyszczony jest z wysoką starannością i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków. Czysty kokpit zawsze jest konserwowany aby zapobiec osadzaniu się brudu.

Odkurzanie wnętrza odbywa się za pomocą profesjonalnego odkurzacza o wysokiej sile ciągu, co pozwala na usunięcie kurzu, piasku i brudu nawet z trudno dostępnych miejsc. Przed czyszczeniem opróżniamy kabinę oraz wszystkie schowki. Odkurzamy deskę rozdzielczą wraz z kanałami wlotu powietrza, fotele, drzwi i podłogę. Czyścimy także dywaniki, szyby oraz bagażnik. Elementy z tworzyw sztucznych zostaną umyte i zabezpieczone.

Mycie szyb – szyby samochodu myte są ręcznie, profesjonalnymi środkami myjącymi zapobiegającymi parowaniu oraz nie pozostawiającymi smug. Szyby samochodowe myte także od środka zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku.

Nasza myjnia ręczna korzysta z profesjonalnych środków kosmetyki samochodowej firmy K2 oraz wysokiej klasy syntetycznych ścierek. Wysokiej jakości środki i wykwalifikowani, dokładni pracownicy to fundament naszych efektów. Nieustannie dążąc do najlepszych efektów mycia, nie zapominamy o ekologii!

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.