Pranie tapicerki skórzanej + konserwacja

pranie-tapicerki
Pranie tapicerki skórzanej polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń z porów skóry, załamań, trudno dostępnych miejsc. Stosujemy wyłącznie profesjonalne środki przeznaczone do czyszczenia skór które są bezpieczne dla tapicerki, jak i skutecznie pomagają usuwać zanieczyszczenia.

Pamiętaj – wyczyszczona i zabezpieczona tapicerka, zarówno nowa jak i kilkuletnia, daje się łatwo utrzymać w nienagannym stanie. Dodatkowo zalecamy kompleksową konserwację tapicerki skórzanej 2 – 3 razy w roku (nasz zestaw 4 z cennika)

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.