Pranie tapicerki

pranie-tapicerki

Czysta, świeża i pachnąca tapicerka w samochodzie nie jest czymś nieosiągalnym. Jeśli zabrudzą się fotele, kanapa, podłokietniki czy boczki w drzwiach – przyjedź do nas. Wyczyścimy także wnętrze bagażnika. Czyścimy tapicerkę materiałową, welurową oraz skórzaną. Dbamy o części metalowe i plastikowe.

OZONOWANIE WNĘTRZA SAMOCHODU GRATIS!
Więcej o ozonie przeczytasz pod adresem http://www.myjniaoboktargu.pl/ozonowanie-odgrzybianie/

pranie_tapicerki01

Proces kompleksowego czyszczenia i prania tapicerki auta polega na dokładnym odkurzeniu całego auta z zanieczyszczeń. Tapicerka samochodu zostanie dokładnie oczyszczona z tłuszczu, kurzu i sierści, a także pozbawiona roztoczy oraz nieprzyjemnego zapachu.Dokładnemu i skutecznemu czyszczeniu zostaną poddane przednie fotele, co nie tylko podniesie walory estetyczne samochodu, ale również poprawi komfort podróży. Dzięki praniu tylnej kanapy, wygodnie podróżować będą również Twoi współpasażerowie. Dokładnie wyczyścimy także boczki w drzwiach i podsufitkę.

pranie_tapicerki02

Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu marki Karcher oraz odpowiednio dobranych środków piorących gwarantuje wywabienie nawet najbardziej uporczywych plam.

Po zabiegu prania tapicerki, umyjemy Twój samochód gratis!

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.