Mycie zewnętrzne – zestaw 1

Mycie zewnętrzne – ZESTAW 1 z naszego cennika.

zestaw-1Ręczne mycie to jedyna gwarancja dokładnego usunięcia wszystkich zabrudzeń i świetnej konserwacji auta. Na początku, samochód dokładnie spłukiwany jest wodą pod ciśnieniem za pomocą sprzętu firmy KARCHER. Ten etap usuwa powierzchowne zabrudzenia. Kolejny etap to mycie felg środkiem dobranym do ich rodzaju. Następnie nakładana jest aktywna piana. Specjalnymi gąbkami myta jest cała karoseria, w tym także progi drzwi i inne zakamarki. Następnie na cały samochód nanoszony jest hydro wosk, który chroni i nabłyszcza lakier.

Wyczyszczony samochód jest spłukiwany wodą i osuszany specjalnymi szmatkami irchowymi. Woda jest wydmuchiwana ze wszystkich zakamarków za pomocą sprężonego powietrza. Do idealnego obrazu brakuje pięknie lśniących czarnych opon. Zadbamy o to by opony po wyjeździe z myjni wyglądały jak nowe i zabezpieczymy je przed osadzaniem brudu.

Nasza myjnia ręczna korzysta z profesjonalnych środków kosmetyki samochodowej firmy K2 oraz wysokiej klasy syntetycznych ścierek. Wysokiej jakości środki i wykwalifikowani, dokładni pracownicy to fundament naszych efektów. Nieustannie dążąc do najlepszych efektów mycia, nie zapominamy o ekologii!

  ?

  Oferta dla firm

  Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

  Oferta dla komisów

  Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

  Oferta dla taxi

  Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.