Mycie silnika

mycie-silnikaUsługa mycia silnika polega na umyciu wszystkich elementów silnika dostępnych przez przednią maskę. Czyszczenie elementów, których kierowca musi dotykać przy normalnej eksploatacji zwiększa komfort użytkowania samochodu. Usuniemy brud z karoserii komory silnika oraz z elementów z tworzyw sztucznych (pokrywa silnika).

Dlaczego myjemy silnik?

– aby podwyższyć estetykę samochodu w każdym detalu.
– z praktycznego punktu widzenia – wykonywanie pod maską prostych czynności, których często nie możemy przewidzieć nie musi wiązać się z koniecznością brudzenia rąk i ubrania.
– dla bezpieczeństwa, kiedy silnik jest czysty od razu zauważymy wyciek płynów lub oleju.

?

Oferta dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką.

Oferta dla komisów

Korzystając z oferty dla komisów zapewniają sobie Państwo lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i eliminujecie problem niepotrzebnych kosztów na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe.

Oferta dla taxi

Zachęcamy do współpracy wszystkich kierowców taksówek oraz korporację. Decydując się na skorzystanie z oferty promocyjnej taxi otrzymasz 20% rabatu na mycie Twojego pojazdu już przy pierwszej wizycie.